Купити нерухомість в системі Прозорро

Продаж нерухомості та будівель відбувається на аукціонах. Існує два типи аукціонів: закритий та відкритий. Зацікавлений клієнт може брати участь в аукціонах, і це можуть бути державні підприємства, різні компанії, приватні особи.

Аукціон організовується відповідно до тези, що буде придбання у того учасника, котрий заплатив більшу ніж висока сума його опонента. Власність представлена ​​з всієї території України. 

Надається можливість перегляду нерухомості заздалегідь і без реєстрації на веб-сайті, але якщо, вирішивши придбати одне або кілька об’єктів нерухомості зі списку, вам потрібно зареєструватися, а згодом віддати перевагу. Щоб зробити це набагато простішим та комфортнішим способом, надається можливість вибрати те, що саме вам потрібно було з аукціонного списку: майно банку, майно, яке раніше збанкрутувало або закрилося з незрозумілих причин, або перебуває на стадії ліквідації, прибутку немає від бізнесу. Виставляються окремі приміщення, кімнати, цілі склади на сайті uub.in.ua

Поділ нерухомості на категорії

Нерухомість поділяється на такі категорії, які описані нижче.

Нерухомість комерційна. В результаті обміну є можливість віддавати перевагу приміщенням для різних малих і великих підприємств, таких як: продуктовий магазин, перукарня, аптеки, ресторани, салони краси, сервісні приміщення. У той же час не потрібно нікуди їхати, шукати, вибирати коли, просто заходити на сайт, віддавати перевагу тому, що ви шукаєте.

Неліквідна комунальна власність. Нежилі приміщення, такі як підвали, гаражі, склади, місця для паркування. Тобто допустимо купувати через державу.

Активи нерухомості Національного банку України. Все, що стосується банку: паркінги, склади, сараї, дитячі майданчики, спортивні майданчики. Що входить до банку нерухомості.

Муніципальна власність. Є можливість купувати комунальний бізнес, який приносить не малий прибуток, наприклад, відкриті чи закриті території, будівлі, гаражі. Тобто одне величезне майно, розташоване на тому ж сайті.

Житлові та нежитлові приміщення. У містах Київ, Харків, Дніпро, скажімо, можливо купити житло, за вигідними цінами.

Виробничі, виробничі та інженерні будівлі. Сюди входять заводи, шахти, ферми, майстерні, мости, тунелі.

Кожне замовлення має час, дату та час для відкритих замовлень. Після закінчення реєстрації та проведення онлайн-торгів через певний час після закінчення аукціону припустимо результати переможця. Щоб не переглядати список усіх продажів, використовуйте зручні фільтри, наприклад, підбір об’єктів за бюджетом.

Опубликовано в категории: Статьи